logofarger.jpg (10388 bytes)

Junior-NM , BERGEN 11.-12.11.00

kl.

Kat.

Navn:

Klubb:

Bøy:

Benk:

Mark:

Sum:

Poeng:

67,5

U

Britt Lindås

Sundbyfoss

110

50

107,5

267,5

295,935

67,5

U

Åse Helen Olsen

Sande KK

85

47,5

107,5

240

253,536

90

U

Hildeborg Hugdal

Sauda

170

85

165

420

372,792

52

U

Åse M.Gjøse

Sauda

90

45

102,5

237,5

305,092

56

U

Anett Longva

Brunholmen

102,5

50

122,5

275

331,952

56

U

Line Andreassen

Rana KK

95

45

115

255

306,051

52

U

Anders Trogstad

Sande KK

120

80

130

330

326,469

60

U

Baard Bøhlum

Sande KK

112,5

80

142,5

335

300,796

60

U

Thorstein Rønningen

Sundbyfoss

100

82,5

115

297,5

264,444

67,5

U

Ole Kristen Jonsrud

Sande KK

115

95

140

350

272,79

75

U

Terje Hauge

Førde

170

110

185

465

340,473

75

U

Joakim Høivik

Florø TIF

160

95

170

425

313,097

75

U

Lars Edvin Samnøy

Sande KK

135

77,5

165

377,5

274,744

90

U

Anders Jørgensen

Sande KK

170

92,5

190

455

294,931

75

YJ

Anders Ohm

Stavanger

212,5

117,5

192,5

522,5

376,565

75

YJ

Tom K.Jonas

Alta AK

195

102,5

220

517,5

370,84

75

YJ

David Haavik

Sundbyfoss

132,5

125

155

407,5

306,725

82,5

YJ

Trond Johansen

Stavanger

210

120

220

550

371,47

82,5

YJ

Morten Forsberg

Røros SK

185

107,5

220

512,5

345,63

82,5

YJ

Paul A.Solberg

Halden SI

180

95

190

465

324,337

90

YJ

Tore K.Svendsen

Skogn IL

245

135

270

650

417,365

100

YJ

Lasse Trogstad

Sande KK

250

155

250

655

399,288

100

YJ

Jørn Heitmann

Alta AK

215

107,5

210

532,5

325,943

125

YJ

Jan G.Pedersen

Florø TIF

0

0

0

0

0

67,5

EJ

Ove Reiakvam

Florø TIF

190

120

210

520

407,264

67,5

EJ

Kay Åge Jacobsen

Florø TIF

175

107,5

190

472,5

372,849

67,5

EJ

Kim Are Jacobsen

Florø TIF

180

105

187,5

472,5

372,377

75

EJ

Joacim Bjerke

Røros SK

235

150

235

620

447,268

75

EJ

Glenn R.Benjaminsen

Valdres AK

200

105

200

505

365,721

75

EJ

Anders Walseth

Nes IL

192,5

120

187,5

500

361,05

82,5

EJ

Alexander Kirketeig

Førde

245

135

250

630

424,557

82,5

EJ

Evind S.Austnes

Brunholmen

220

142,5

242,5

605

409,222

90

EJ

Frode Fjogstad

Hommersåk

255

162,5

250

667,5

427,066

90

EJ

Ronny Weum

Sande KK

230

155

225

610

389,325

90

EJ

Trond Floberghagen

Brumunddal

200

140

222,5

562,5

359,325

100

EJ

Tor Herman Omland

Karmøy

300

160

277,5

737,5

450,096

100

EJ

Fredrik Skår

Brumunddal

220

120

232,5

572,5

356,438

110

EJ

Jørn Høiset

Florø TIF

312,5

172,5

335

820

485,194

125

EJ

Erlend Myhre

Oslo SK

240

150

270

660

388,08

(Britt Lindås Ungdom 67,5 kg. Satt ny Norsk rek. i Markløft med 110kg i 4.løft)
(Hildeborg Hugdal Ungdom 90kg. Norsk rek. Benkpress 85 kg.)

lassejr-nm2.jpg (67739 bytes)
Her er et bilde av Lasse Trogstad tatt under mesterskapet.
Flere bilder vil bli lagt ut senere.