BildeArkiv!

HTML clipboard Bilder 2014
 
Nasjonalt utstyrsfritt stevne i styrkeløft, Oslo 28-30. mars
ER Open, benkpress, Danmark 24-25. januar
 
 
HTML clipboard Bilder 2013
 
4. runde benk-cup, Spikkestad 14.desember (ungdom og jr. gruppa)
Klubbmesterskap, Sandehallen 7. desember
Styrkeløft NM, 31.mai - 2.juni
Seriestevne, Sandehallen 13. april
Benkpress NM, Alta 23.-24. mars  
Åpent klassisk benkpresstevne, 19 januar
 
 
HTML clipboard Bilder 2012
 
Premieutdeling Syd Norsk Benkpress, 30 september
Regionmesterskap benkpress, Spikkestad 22. september
Nasjonalt U/J-stevne, 16. juni
Styrkeløft NM, 1-3 juni
Regionskamp, 5 mai
Benkpress NM, Molde 24-25. mars
Regionmesterskap, Sandehallen 11. februar
Seriestevne, Sandehallen 14. januar
 
 
 
 
HTML clipboard Bilder 2011
 
Julestevne og Julebord/Premieutdeling, Sandehallen, 10. desember
4. runde benk-cup, Spikkestad 3.desember
Klubbmesterskap, Sandehallen 18. juni    Galleri 1    Galleri 2
Jentesamling, Sandehallen 30. april
Seriestevne, Sandehallen 9. april
Benkpress NM , Oslo 27.mars
Regionmesterskap, Sandehallen 12.februar
ER Open, Danmark 4. februar
Video ifra ER Open Benkpress, Danmark 4. februar
Ett par bilder Idrettsgalla, Sande 30. januar 
Utdeling av Idrettsrådetspris , Sande 30. januar 
Temakveld Ungdomsgruppa 24. januar
 
 
 
HTML clipboard Bilder 2010
Julestevne og julebord, Sandehallen 11. desember
4. runde benk-cup, Spikkestad 4.desember
Veteran NM, Moss 19. november
Ungdoms NM, Moss 21. november
Klubbmesterskap SPUVI, Spikkestad 30. oktober
Sydnorsk benkpress, Askim 10. oktober
Styrkeløft NM, Sandehallen 4-6. juni
Benkpress NM, Askim 27. mars (2)
Benkpress NM, Askim 27. mars (1)
Regionmesterskap, Sandehallen 27.februar
Idrettsgalla, Sandehallen 31.januar
ER Open Benkpress, Rødovre, Danmark, 29-30. januar
 
 
 
HTML clipboard Bilder 2009
Julestevne og julebord, Sandehallen 12. desember
4. runde benk-cup, Spikkestad 5.desember
Klubbstevne IL Kraftsport, Skedsmo 23. november
Veteran NM, Alta 13 november
Ungdoms NM, Alta 15. november
Klubbstevne Drammen, 7. november
Sydnorsk, Moss 17-18. oktober
3. runde benk-cup, Sande 27. september
Klubbstevne SPUVI, Spikkestad 29. august
Klubbstevne SPUVI, Spikkestad 27. juni
Klubbmesterskap, Sandehallen 20 juni
Grillfest, Sande 20 juni
Benkpress NM, Bergen 27-28. mars
1. runde benk-cup, Sande 7. mars
Benkskole, Region Østafjell, Sandehallen 28.februar
Regionmesterskap, Sandehallen 21.februar
Åpent stevne Sandehallen 24 januar Galleri 1  Galleri 2
 
 
 
 
HTML clipboard Bilder 2008
Julestevne, Sandehallen 13. desember
Julebord, Sandehallen 13. desember
4. runde benk-cup, Spikkestad 6.desember
Åpent stevne, Ulefoss 22. november
Seriestevne Jan's Gym 7. november
Sydnorsk Benkpress, Moss 19. oktober
Sydnorsk Styrkeløft, Moss 18. oktober
Seriestevne, Spikkestad 11.oktober
3. runde benk-cup, Sandehallen, 20. september
Seriestevne, Sandehallen 6. september
Klubbmesterskap/Grillfest 2008
Seriestevne, Spikkestad 26 april
Seriestevne, Sandehallen 5. april
Benk-cup, Sandehallen 8. mars
RM 2008, Sandehallen 23. februar
Seriestevne, Sandehallen 19. januar
 
 
 
HTML clipboard Bilder 2007
Julebord, Sande 15. desember
Julestevne, Sande 15. desember
4. runde benk-cup, Spikkestad 8.desember
25års Jubileum, Holmestrand 20. oktober
Syd Norsk Benkpress, Sandehallen 30. september
Syd Norsk, Sandehallen 29. september (galleri 2)
Syd Norsk, Sandehallen 29. september (galleri 1)
Seriestevne, Sandehallen 8. september
Seriestevne, Spikkestad 1. september
Benkpress NM, Frogner 30 juni
Klubbmesterskap, Sande 16 juni
Seriestevne, Spikkestad 9. juni
Seriestevne/Benkcup, Ulefoss 19. mai
Seriestevne, Spikkestad 28 april
Seriestevne, Spikkestad 24 februar
Kretsmesterskap, Sandehallen 10. februar
Seriestevne, Sandehallen 13. januar
Bilder 2006
Julebord, Sandehallen 9. desember
Julestevne, Sandehallen 9. desember
VM Styrkeløft, Stavanger  8-11. november  Videoer
Seriestevne, Sandehallen 9. september
Seriestevne, Ulefoss 18. august
Seriestevne, Jan's Gym 1. juli
Nasjonalt Ungdom/Junior stevne, Brumunddal 24. juni
Klubbmesterskap, Sandehallen 17. juni
2. runde benk-cup, Holmestrand 13. mai
Seriestevne, Jan's Gym 29. mars
Seriestevne, Sandehallen 22. mars
NM, Melhus 25. februar
Bilder 2005
Julestevne, Sandehallen 10. desember
Ungdom, junior og veteran NM, Bergen 11 nov. - Bilder ifra premieutdeling damer
Ungdom, junior og veteran NM, Bergen 11 nov. - Bilder ifra Junior herrer
Ungdom, junior og veteran NM, Bergen 11 nov. - Bilder ifra veteran klassene
Seriestevne, Sandehallen 29. oktober
Klubbmesterskap, Sandehallen 18. juni
Diverse bilder ifra tur til Fræna 9-12. juni
Benkpress NM 2005, Fræna 10-11. juni
Seriestevne, Sandehallen 30. april
NM 2005, Brumunddal 11-12. mars
Vestfold SK's benkpress-cup 1.omgang, Sande 5. mars
Seriestevne, Sandehallen 19. februar
Kretsmesterskap, Sandehallen 29.januar
HTML clipboard Cupfinale, Sandehallen 22. januar
Bilder 2004
Julestevne, Sandehallen 11. desember
Vestfold SK's benkpress-cup 4.omgang, Sande 6. nov.
Vestfold SK's Lag-KM 2004, Sundbyfoss 23.okt.
Vestfold SK's benkpress-cup 3.omgang, Sande 18. sept.
Seriestevne, Sandehallen 4. september
Benkpress NM 2004, Oslo 28-29. aug.
Klubbmesterskap for Sundbyfoss 31. juli
Klubbmesterskap, Sandehallen 19. juni
Kretsmesterskap, Sandehallen 15 mai
Seriestevne, Sandehallen 21. april
JR/U Nordisk, Jønkøping 17-18 april  
NM Styrkeløft, Sandnes 19-20. mars
Klubbstevne Jan's Gym, Drammen 13. mars
Vestfold SK's benkpress-cup 1.omgang, Sundbyfoss 6. mars

Bilder 2003
Finale Styrkeløft-Cup, Lillestrøm 6.des.
Lag-KM, Sande 18.okt.
Iron-man 2003
Kretsstevne, Sande 20. sept.
Vestfold SK`s benkpress-cup 3.omgang, Holmestrand 13. Sept.
Nordisk Mesterskap, Sande 6-7. sept.
Benkpress NM, Fredrikstad 30-31. aug.
Klubbmesterskap, Sande 7. jun.
Vestfold SK's benkpress-cup 2.omgang, Sundbyfoss 3. mai
B/Veteran-NM, Bergen 22-23. feb .
Vestfold SK's benkpress-cup 1.omgang, Ulefoss 8. feb.
Kretsstevne, Sande 11. jan.
Bilder 2002
Vestfold SK's benkpress-cup 4.omgang, Sande 23. nov.
KM-Lag, Holmestrand 19. okt.
Treningslokale i Sande
Benk-Cup/Kretsstevne, Sande 21. sept.
Iron-man 2002
Klubbmesterskap, Sande 22. jun.
EM Senior, Eskilstuna, Sverige 9-12. mai
A-NM, Sande 16-17. mars
B/Veteran-NM, Brumunddal 16-17. feb.
Vestfold SK's benkpress-cup 1.omgang,  Spikkestad 9. feb.

Bilder 2001

NM-Lag, Oslo 8. des.
EM Damer, 28.nov - 2. des.
Vestfold SK's benkpress-cup 4.omgang, Drammen 24. nov.
VM Senior, Finland 15-18. nov.
Bamsestevne, Sande 1. nov.
Syd-norsk Mesterskap, Ganddal 13-14. okt.
Vestfold SK's benkpress-cup 3 omgang, Ulefoss 22. sept.
Kretsstevne, Sande 15. sept.
Markløft-show (dobbelmark), Sande 11. aug.
Klubbmesterskap, Sande 16. jun.
Kretsmesterskap, Sundbyfoss 2. jun.
Nordisk Veteraner,  Sverige 29-30. april
A-NM, Lillestrøm 30. mars - 1. april
Kretsstevne, Sande 10. mars
B/Veteran NM, Hammerfest 24.feb.
Vestfold SK's benkpress-cup 1.omgang, Spikkestad 10. feb.
Landskamp (Nor-Sve-Dan), Danmark 27 jan.

Bilder 2000

Junior-NM , Bergen 11-12. nov.
KM-Lag, Spikkestad 21.okt.
Klubbmesterskap, Sande 10. jun.

Bilder 1999

Lag-NM, Sande 11.des.