Regionsrekorder region Østafjell

Benkpress Enkeltløft pr. 21.12.2010

 

Herrer Åpen

52        Per Opsahl                              DSI                 080581                       92,5     kg

56        Per Opsahl                              DSI                 260981                       105      kg

60        Per Opsahl                              DSI                 060484                       137,5   kg

67,5     Kim Gundersen                       UAK               180605                       142,5   kg

75        Kim Gundersen                       UAK               180408                       177,5   kg

82,5     Sverre Diesen                          SKK               101205                       206      kg

90        Sverre Diesen                          SKK               270210                       225      kg

100      Sverre Diesen                          SKK               041210                       227,5   kg

110      Carl O. Christoffersen              SKK               200398                       220      kg

125      Frode Rui                                UAK               290907                       255      kg

125+    Frode Rui                                UAK               260806                       262,5   kg

 

Damer Åpen

44        Kristin R. Hagen                      SPUVI             150189                       45        kg

48        Kristin R. Hagen                      SPUVI             170482                       50        kg

52        Anita Jøleim                             SKK               211006                       70        kg

56        Hege Berge                             SKK                280310                       77,5        kg

60        Hege Berge                             SKK               091010                      100     kg

67,5     Hege Berge                            SKK               060506                       102,5   kg

75        Tove Eriksen                           SKK               080484                       90        kg

82,5     Mette Bergmann                      SPUVI             220286                       100,5   kg

90        Tove Eriksen                           SKK               020685                       100      kg

90+      Malene Rebecca Granly        DSI                    240410                       107,5    kg

 

Herrer Junior

52        Morten Bergersen                    SPUVI             160391                       85        kg

56        Morten Bergersen                    SPUVI             050693                       87,5     kg

60        Espen Kittelsen                        UAK               270489                       120      kg

67,5     Kim Gundersen                       UAK               180605                       142,5   kg

75        Kim Gundersen                       UAK               180408                       177,5   kg

82,5     Jens P. Kjos                            SPUVI             230694                       167,5   kg

90        Carl O. Christoffersen              SKK               031288                       190      kg

100      Carl O. Christoffersen              SKK               081290                       202,5   kg

110      Per Marius Hole                       SPUVI             060210                      215      kg

125      Per Marius Hole                      SPUVI            111210                        250      kg

125+    Kjetil Tollheim                         UAK               280309                       232,5   kg

 

Damer Junior

44        Kristin R. Hagen                      SPUVI             150189                       45        kg

48        Lillian Stokke                          DSI                 170482                       50        kg

52        Nina Johansen                         SKK               201084                       50        kg

56        Nina Johansen                         SKK               260185                       62,5     kg

60        Hege Helseth                           SKK               190604                       72,5     kg

67,5     Hege Helseth                           SKK               101205                       92,5     kg

75        Åse Helen Olsen                      SKK               100905                       87,5     kg

82,5     Vibeke Haugen                        HSK                230592                       80        kg

90        Ingen notering

90+      Malene Rebecca Granly        DSI                   240410                       107,5    kg

 

Herrer Ungdom

52        Anders Trogstad                      SKK               230900                       80        kg

56        Lars R. Kolstad                       UAK               240379                       80        kg

60        Espen Kittelsen                        UAK               081088                       110      kg

67,5     Theo Grønvold                        SKK                051209                       122,5      kg

75        David A. Haavik                      SSK                260800                       137,5   kg

82,5     Benjamin Bjerke                     UAK             130310                       162,5      kg

90        Benjamin Bjerke                    UAK             091010                       177,5     kg

100      Mikkel Østereng                     DSI                 260909                       165      kg

110      Fredrik Sørbø                          SKK                260909                      177,5     kg

125      Fredrik Sørbø                          SKK               111210                      195     kg

125+    Ingen notering

 

Damer Ungdom

44        Ingen notering

48        Lillian Stokke                          DSI                 260480                       40        kg

52        Hege Bogar                             DSI                 050481                       40        kg

56        Heidi Berg                               SPUVI             261090                       52,5     kg

60        Celina K.Tunstrøm                  SSK                130604                       62,5     kg

67,5     Celina K.Tunstrøm                  SKK               251106                       82,5     kg

75        Kjersti Benden                         SKK               250184                       50        kg

82,5     Ingen notering

90        Ingen notering

90+      Ingen notering

 

Herrer Rekrutt

R1       Magnus Ruud                          SKK               180904                       85        rep.

R2       Robert Steen                           DSI                 210407                      120        rep.

 

Damer Rekrutt

R1       Therese Grønvold                    SKK                140608                       21        rep.

R2       May Guldbrandsen                  SKK               240905                        50        rep.

 

Herrer Yngre Veteran

52        Ingen notering

56        Ingen notering

60        Terje Løvgren                          UAK               040206                       75        kg       

67,5     Magnar Midtbø                       SSK                280700                       132,5   kg

75        Tor Egil Skogly                        SKK               190304                       163      kg

82,5     Charles Jørgensen                    DSI                 181204                       152,5   kg

90        Sverre Diesen                          SKK               270210                       225      kg

100      Per Vilnes                                HAK               081207                       210      kg

110      Geir Korvald                           SKK               260909                       215    kg

125      Tor Svanes                              DSI                 150504                       250      kg

125+    Bjørn Grønvold                       SKK               160607                       247,5   kg

 

 

 

Damer Yngre Veteran

44        Ingen notering

48        Ingen notering

52        Ingen notering

56        Helen Klevjer                          DSI                 170992                       45        kg

60        Kari Madsen                           SKK               111204                       45        kg

67,5     Lise Engnes                             SKK               280505                       80        kg

75        Lise Engnes                             SKK               121105                       85        kg

82,5     Ingen notering

90        Ingen notering

90+      Ingen notering

 

Herrer Eldre Veteran

52        Ingen notering

56        Ingen notering

60        Ingen notering

67,5     Sverre Paulsen                         SKK               081005                       85        kg

75        Charles Jørgensen                    DSI                 121209                       130        kg

82,5     Charles Jørgensen                    DSI                 181204                       152,5   kg

90        Charles Jørgensen                    DSI                 240307                       182,5   kg

100      Jan Sjøl                                    SKK               210209                       165      kg

110      Truls Nygaard                         HAK               240206                       207,5   kg

125      Truls Nygaard                         SKK               051209                       250      kg

125+    Truls Nygaard                        HAK               230109                       235      kg

 

Damer Eldre Veteran

44        Ingen notering

48        Ingen notering

52        Ingen notering

56        Ingen notering             

60        Kari Madsen                           SKK               111204                       45        kg

67,5     Kari Madsen                           SKK               190205                       45        kg

75        Ingen notering             

82,5     Ingen notering

90        Ingen notering

90+      Ingen notering

 

Herrer Superveteran

52        Ingen notering

56        Ingen notering

60        Ingen notering

67,5     Ingen notering

75        Ingen notering

82,5     Ingen notering

90        Ingen notering

100      Anders T. Solheim                   UAK               270310                       155      kg

110      Egil Engebretsen                      SKK               200402                       187,5   kg

125      Egil Engebretsen                      SKK               150802                       192,5   kg

125+    Ingen notering