Resultater Benkpress-NM  Oslo 25-26 august 2001

Vekt Klasse Kat. Navn Klubb Kg Poeng
  61,1   67,5 YJ-D Linn Fosse Haraldsen Sundbyfoss SK   35   38,4790
             
  68,1   75 YJ-D Åse Helen Olsen Sande KK   50   50,7100
             
  62,7   67,5 SR-D Eva Engskar Oslo SK   95 102,4005
  66,4   67,5 SR-D Anita Sæbø Brumunddal AK   60   61,9680
             
  68,3   75 SR-D Bente Arntsen Oslo SK   90   91,0890
  71,9   75 SR-D Birgitte Storøy Oslo SK   87,5   85,4788
             
  76,2   82,5 SR-D Ragnhild Engerland Brumunddal AK   85   80,0190
  80,6   82,5 SR-D Marta E. Perez Askim SK   70   63,7840
  77,0   82,5 SR-D Trude Fagerli Oslo SK   67,5   63,4095
             
  87,0   90 SR-D Ragnhild Nystuen Brumunddal AK   47,5   41,6528
             
103,3   90+ SR-D Mona Hanstad Brumunddal AK   62,5   51,5813
             
  54,7   56 YV-D Audhild Mathisen Fredrikstad SK   70   83,8950
             
  55,4   56 SR Henrik Olsen Odin SK   92,5   85,1000
             
  59,0   60 SR Thomas Iversen IL Kraftsport 120 103,9440
  59,3   60 SR Sven Walstad IL Kraftsport 117,5 101,2968
  58,2   60 SR Torstein Sundstøl Kristiansand AK   97,5   85,5368
             
  65,6   67,5 SR Ove Nordal Reiakvam Florø TIF 120   94,6920
  67,1   67,5 SR Jonas Billit Oslo SK   97,5   75,5333
             
  74,4   75 SR Frode Berentsen Sandnes AK 177,5 127,1965
  73,8   75 SR Espen Dahlberg Drammen SI 150 108,1050
  72,3   75 SR Bjørn Astad Oslo SK 120   87,7800
             
  81,2   82,5 SR Manuel Bezerra AK Fryktløs 190 128,5160
  80,8   82,5 SR Jørn Kroken Brumunddal AK 157,5 106,8638
  81,8   82,5 SR Sverre Disen Skogn IL 150 101,0100
  82,0   82,5 SR Marius Berg Stavanger SK 150 100,8600
             
  87,6   90 SR Frank Gydland Flekkefjord AK 187,5 121,4063
  90,0   90 SR Roar Haugland Sogndal SK 180 114,9120
  87,3   90 SR Ronny Olaisen IL Kraftsport 175 113,5225
  88,5   90 SR Marius Arnesen IL Kraftsport 175 112,7000
  89,1   90 SR Tor Ganvang Valdres AK 170 109,0890
  86,3   90 SR Børre Borgersen Drammen SI 160 104,4480
  89,5   90 SR Geir Johannesen Halden SI 160 102,4320
  87,1   90 SR Brede Gjørinhbø Florø TIF 155 100,6725
  89,1   90 SR Ronny Weum Sande KK 145   93,0465
  89,6   90 SR Stian Gunnerud Ulefoss AK 140   89,5720
             
100,0 100 SR Torleiv Tungland Fjelde Stavanger SK 195 118,6770
  97,2 100 SR Øystein Aas Askim SK 185 113,9230
  99,0 100 SR Harald Morten Haug Melhus IL 185 113,0535
  98,6 100 SR Pål Guddal Askim SK 175 107,1175
  90,2 100 SR Alf Granvang Valdres AK 167,5 106,8148
  94,3 100 SR Roy Pedersen Flotø TIF 165 102,9270
  93,7 100 SR Kim Due-Sørensen IL Kraftsport 160 100,1600
  99,6 100 SR Geir Korvald Sande KK 160   97,5360
  93,9 100 SR Pål Nilsen Oslo SK 150   93,8100
  97,9 100 SR Jan B. Larsen IL Kraftsport 132,5   81,3418
  90,6 100 SR Thomas Puzicha Halden SI 130   82,7190
             
105,8 110 SR Bjørn-Gunnar Johansen Brønnøy SK 225 134,1000
109,2 110 SR Dag Ottar Mikalsen Rana KK 215 126,8070
107,1 110 SR Knut Nilsen Ulefoss AK 190 112,7650
109,7 110 SR Frode Rui Ulefoss AK 185 108,9650
107,4 110 SR Kjell Nyhagebråten IL Kraftsport 167,5   99,3275
105,1 110 SR Vidar Johansen Askim SK 160   95,5840
             
116,4 125 SR Kjell Furusund Fræna AK 207,5 120,1840
118,7 125 SR Bård Roos Svensen Fredrikstad SK 202,5 116,7210
114,1 125 SR Jan Olav Vesterhus AK Fryktløs 190 110,6560
123,3 125 SR Kjetil Tollefsen Stavanger SK 185 105,7275
117,5 125 SR Knut Olav Hulbakviken Drammen SI 180 104,0040
119,5 125 SR Glenn Evensen SPUVI 180 103,5900
             
159,9 125+ SR Ove Andreassen Sande KK 245 134,3335
134,2 125+ SR Tron Fjæren Fræna AK 190 106,8750
             
  60,0   60 U Glenn Thomas Johansen Sande KK   77,5   66,0998
             
  66,1   67,5 U Ole K. Johnsrud Sande KK 100   78,4200
  61,4   67,5 U Baard Bøhlum Sande KK   92,5   77,2653
  60,3   67,5 U Paul Rusten Melhus IL   90   76,4100
  61,5   67,5 U Torstein Rønningen Sundbyfoss SK   87,5   72,9838
             
  70,5    75 U Joakim Høyvik Florø TIF   90   67,0770
             
  84,2   90 U Per Erik Stefferud Nes SIL 117,5   77,7733
  89,3   90 U Daniel Volenc Drammen SI   95   60,8950
             
  59,0   60 YJ Anders Trogstad Sande KK   95   82,2890
  60,0   60 YJ Tomas Zijdemans Flekkefjord AK   87,5   74,6288
             
  75,0   75 YJ Morten Dalby Valdres AK 112,5   80,1675
  73,9   75 YJ Espen Johansen IL Kraftsport 105   75,6000
             
  78,4   82,5 YJ Anders G. Ohm Stavanger SK 132,5   91,6370
  78,2   82,5 YJ Tom K. Jonas Alta AK 125   86,5875
  77,2   82,5 YJ Aksel Olsen Oslo SK 102,5   71,6168
             
  83,0   90 YJ Karl Jacob Stakseng Sundbyfoss SK 127,5   85,1063
  88,5   90 YJ Oddgeir Låksrud Valdres AK 122,5   78,8900
  86,3   90 YJ Rune Knapstad Flotø TIF 115   75,0720
             
  94,1 100 YJ Henrik Framnes Sande KK 150   93,7050
  92,2 100 YJ Eirik Jørgensen Fræna AK 122,5   77,2730
             
107,7 110 YJ Jan Gunnar Pedersen Florø TIF 150   88,8600
             
  66,6   67,5 EJ David Zijdemans Flekkefjord AK 132,5 103,2705
  67,0   67,5 EJ Kai Åge Jacobsen Florø TIF 110   85,3160
             
  72,4   75 EJ Are Arntsen Oslo SK 125   91,3375
  69,3   75 EJ Kim Are Jacobsen Florø TIF 110   83,0720
             
  80,4   82,5 EJ Thomas Skjelland Oslo SK 160 108,8960
  81,7   82,5 EJ Ketil Bergmann KK67 145   97,7155
  80,3   82,5 EJ Ketil Olsen Alta AK 130   88,5430
  80,6   82,5 EJ John Sylte Brunholmen SK 130   88,3350
  77,4   82,5 EJ Glenn R. Benjaminsen Valdres AK 105   73,2375
             
  86,2   90 EJ Dag Rune Øye Fræna FK 175 114,3100
  90,0   90 EJ Tom Egil Olsen IL Kraftsport 150   95,7600
  87,3   90 EJ Dag Ø. Madsen Oslo SK 140   90,6180
             
  94,4 100 EJ Jan Einar Roven Fræna FK 180 112,2840
             
101,7 110 EJ Geir Gåsland Alta AK 160   96,7360
             
  66,4   67,5 YV Birger Sundstøl Kristiansand AK 100   78,1300
  67,5   67,5 YV Sverre Paulsen Sande KK   70   53,9700
             
  73,3   75 YV Lars Midtbø Sundbyfoss SK 130,5   94,5081
  73,5   75 YV Arne Johansen AK Fryktløs 120   86,7360
             
  81,1   82,5 YV Rolf Olsen Halden SI 152,5 103,2273
  81,2   82,5 YV Einar Fond Sogndal SK 137,5   93,0050
  82,4   82,5 YV Morten Engnes Sande KK 137,5   92,1800
             
  98,3 100 YV Kjell Sandmo Lørenskog AK 170 104,1930
             
106,6 110 YV Nils Espeseter Sogndal SK 207,5 123,3588
109,6 110 YV Kjell Arne Sollien Brumunddal AK 175 103,1100
             
122,3 125 YV Geir Sommerseth Kristiansand AK 200 114,5000
111,5 125 YV Vidar Ringvold Brumunddal AK 185 108,4285
             
125,6 125+ YV Truls Nygaard Oslo SK 195 111,0135
125,3 125+ YV Per Åge Madsen Sande KK 190 108,2240
             
  59,8   60 EV Richard Bergmann KK67   62,5   53,4688
             
  74,2   75 EV Arild Hårklau Bergen SIL 112,5   80,7638
             
  80,7   82,5 EV Bjarne Synstad Lørenskog AK 160 108,6400
  80,2   82,5 EV Peer Bjaaland Hammerfest AK 122,5   83,4960
  78,6   82,5 EV Mohammad Bolouch Drammen SI 117,5   81,1338
  79,8   82,5 EV Øyvind Kvakkestad Askim SK 105   71,7990
  78,7   82,5 EV Torbjørn Myhre Brunholmen SK 100   68,9900
             
  88,9   90 EV Svein Lind Brønnøy SK 132,5   85,1180
  89,1   90 EV Ghulam Mustafa Oslo SK 130   83,4210
  84,6   90 EV Ketil Hodne Brumunddal AK 125   82,5125
  89,0   90 EV Per Olav Lillesveen Brumunddal AK 125   79,8000
             
107,7 110 EV Gunnar Østby Lørenskog AK 182,5 108,1130
107,6 110 EV Robert Øren Odin SK 155   91,8530
             
164,1 125+ EV Jostein Dyrkorn Brønnøy SK 185 100,8435
             
  73,4   75 EV+ Rolf Arne Halvorsen Odin SK 117,5   86,7503
             
  82,2   82,5 EV+ Svein Berg Nidelv SK 100   67,1400
  81,0   82,5 EV+ Gunnar Welde Nidelv SK   90   60,9660
             
  87,8   90 EV+ Knut Kempe Lørenskog AK 145   93,7715
             
  97,5 100 EV+ Arne Hoffman Nes SIL 145   89,1750
  96,6 100 EV+ Jan Bolland Nidelv SK 115   71,0010
             
109,7 110 EV+ Truls Kristensen Fredrikstad SK 167,5   98,6575

I tillegg hadde Eva Engskar 67,5 SRD, et godkjent 4.løft på 97,5 kg. og Rolf Arne Halvorsen 75 EV+, et godkjent 4.løft på 120 kg.