TERMINLISTE FOR KLUBBER - KRETSER TILSLUTTET NSF 2000

NB. der det bare er oppgitt et klokkeslett, er dette stevnestart.

Dato:   Klubb:             Stevne:                         Sted:                           Innv:        start:

Januar.

22       Odin SK             Syd-Norsk                 Haukelandshallen           0800     1000

22       Br.dal AK     Klubbmesterskap

26       Oslo SK             Seriestevne                  Politihuset                   1600       1800

26       Stavanger SK      Lagseriestevne       Bjørns Gym                                   1730

28       KK-67             Seriestevne                 Treningslokale                               1600

29      AItaAK             Nord-Norsk                 Høgskolen,Finmark     1000        1200

29      Sande KK    Kretsstevne                 Sandehallen                     1000         1200

 Februar:

07 Halden SI    Klubbmesterskap benk Tr.Iokale              1700          1800

O5 SandnesAK    Seriestevne                   Tr.Iokalet                                        1200

O5 Sundbyfoss     Kretsstevne           Klubblokalet                      1200           1400

11   Fredrikstad SK    Seriestevne           Tr.Lokale                       1700         1800

12   Askim              Seriestevne            Tr.lokalet                       1200           1300

12   Drammen SI    Klubbmesterskap   AKA, Fjell                       1200         1300

12   Verdal IL             Midt-Norsk            Ørmelen Skole                              1100

12   Br.dal AK    Seriestevne

19   SandnesAK    Klubbstevne            Lurahallen                                          1200

19   SandeKK             Benk~up,krets            Sandehallen               1000          1200

19   Oslo 5K             Seriestevne                    Grunerløkka               1400          1600

21   Halden SI             Serie-3 kamp+benk    Tr.Iokalet                1700           1800

23 Nidelv           Benkstevne                     Tempebanen                                   1700

23 Stavanger SK    Lagseriestevne             Bjørns Gym                                   1730

25 SandnesAK    Seriestevne                     Lurahallen                                      1700

25 Steinkjer SK    Klubbstevne             Kongensgt.                                          1800

26 Voss SK             Klubbstevne             Voss Stasjon               1100           1200

26 Skogn IL            Lagserie                     Hallgeirs SoI&Trim                     1200

 Mars:

11 Br.dal SK    Seriestevne

11 Odin SK             Serie/klubbstevne      Haukelandshallen      0900            1100

13 Halden            Klubbmesterskap      Tr.lokalet                       1700            1800

15 StavangerSK    Lagserie                       Bjørns Gym                                  1730

18 Sande KK    Kretsstevne               Sandehallen               1000           1200

24 SandnesAK    Seriestevne                       Lurahallen                                 1700

26 Sundbyfoss    Kretsstevne               Klubblokalet              1500           1700

April:

O5 StavangerSK    Seriestevne                       Bjørns Gym                             1730

07 Alta AK             Klubbmesterskap       Vektrommet,høgskl.     1730        1830

12 NidelvSK    Ben kstevne               Klubblokalet                                   1700

12 Oslo SK             Seriestevne                       Politihuset              1600           1800

15 AskimSK    Seriestevne                       Treningslokalet       1200           1300

21 KK-67            Seriestevne                       Tr.Iokalet                                    1600

28 Steinkjer             Klubbstevne               Tr.lokalet                                      1800

29 Skogn IL     Seriestevne                       Hallgeirs S & T                           1200

29 Br.dal AK   Seriestevne

29 SandnesAK   Seriestevne                        Lurahallen                                 1200

30 Sande KK   Kretsstevne                  Sandehallen              1000           1200

 

Mai:

06 Odin SK            Nordisk Benk                Haukelandshallen        0800        1000

07 Hammerfest KK  KM                        John's Gym                1000           1200

10 Stavanger SK    Lagseriestevne                Bjørns Gym                              1730

13 Halden SI    KM                                Tr.Iokalet                 0900   1100

13 Odin SK            KM                                Haukelandshallen         0900  1100

13 Holmestrand AK KM                                 HøyanghalIen             0900   1100

14 Holmestrand AK KM-Benk                 Høyanghallen

24 Nidelv IL    Ben kpressstevne         Nidelv's klubblokale                  1700

26 SandnesAK    Seriestevne                         Lurahallen                              1700

27 Skogn IL             KM                                 Skognhallen                              1100

27 Br.dal AK    KM

27 Veitastrond IL KM

27 SPUVI             BenkCup,krets                  Grendehuset           1200          1400

 Juni:

O5 Halden SI      Serie 3-løft+benk           Tr.loka let               1700           1800

07 Stavanger SK      Seriestevne                   Bjørns Gym                               1730

09 Fredrikstad SK     Seriestevne                   Klubblokalet        1700           1800

10 Sande KK       Klubbmesterskap          Sandehallen               1000           1200

10 Skogn IL        Seriestevne                  Hallgeirs SoI&Trim                   1200

11 SandnesAK      Seriestevne                  Lurahallen                                  1700

07 Oslo SK                Seriestevne                  Vulkanhallen         1600           1800

16 Steinkjer SK       Klubbstevne                 Tr.loka let                                1800

17 Br.dal AK      KM-Benk

17 Askim SK      Seriestevne                 Tr.loka let                 1200 1300

24 Ulefoss AK     Nasj. ma rkløftshow         Gymsal.HolIa         0900          1100

 Juli:

21 KK-67              Seriestevne                 Treningslokalet                         1600

22 Sundbyfoss SK    Klubbmesterskap          Klubblokale            1200          1400

 August:

05 Sogndal SK     KM Benkpress

12 Br.dal AK     Seriestevne

 September:

02 UlefossAK      Benk-Cup,krets         Holla,gymsal               1000           1200

09 Verdal IL      KM Benkpress         Ørmelen Skole                         1300

13 Stavanger SK      Seriestevne                 Bjørns Gym                                 1730

16 Br.dal AK     Seriestevne

16 Odin SK              Seriestevne                 Haukelandshallen       0900        1100

16 SandnesAK     Seriestevne                 Lurahallen                                 1200

17 Sundbyfoss     Kretsstevne                 Klubblokalet               1500         1700

22 Fredrikstad SK   Lagseriestevne                 Tren i ngslokalet       1700     1800

23 Oslo SK              Seriestevne                 Vulkanhallen                1000         1200

23 Sande KK     Kretsstevne                 Sandehallen                 1000          1200

31 Florø TIF     KM

Oktober:

11 Nidelv              Benkstevne                  Klubblokalet                                 1700

12 Oslo SK              Seriestevne                  Grunerløkka               1400         1600

14 Skogn IL              RM                                  Skognhallen                             1100

14 StavangerSK     Klubbmesterskap          Bjørns Gym                                 1300

14 Voss SK              Klubbstevne                  Voss Stasjon              1200         1300

21 AskimSK     Seriestevne                  Treningslokalet       1200        1300

21 HammerfestKK    RM                                 John's Gym              1000      1200

21 SPUVI              Lag KM                         Grendehuset               0900         1100

21 Br.dal AK     Seriestevne

23 Halden SI     Seriestevne                  Treningslokalet       1700         1800

27 SandnesAK     Seriestevne                  Tr.lokalet                                  1700

27 KK-67              Seriestevne                   Tr.lokalet                                  1600

27 Steinkjer SK     Klubbstevne                   Tr.lokalet                                  1800

28 Skogn IL      Seriestevne                   Hallgeirs S & T                          1200

November:

25 Drammen SI     Benkcup, krets                   AKA,Fjell               1200        1400

25 Førde IL             Julestevne

25 NamsosSK    KM Markløft                  Amfi-senteret                           1300

 Desember:

02 Oslo SK             Nasj. Julestevne                 Vulkanhallen            0900       1100

09 Odin SK             Klubbstevne                 Haukelandshallen        0900       1100

15 KK-67             Julestevne                         Tr.lokalet                                  1600

16 Steinkjer SK    Klubbstevne                 Tr.Iokalet                                  1200

16 StavangerSK   Julestevne                         Bjørns Gym                            1300

 

LYKKE TIL!!!